Přednášející

Helena Šulcová

Helena Šulcová

Moderace

LinkedIn Moderátorka a redaktorka

Helena Šulcová moderovala 20 minut Radiožurnálu, Pressklub na Frekvenci 1 či Studio 6 v České televizi. Moderuje společenské akce a konference a to v českém i německém jazyce. Namlouvá také komerční a reklamní produkce.

Jiří Suchý

Jiří Suchý

I. blok konference - Lidé a vztahy na pracovišti

Expert na týmovou práci ve výrobních společnostech

PhDr. Jiří Suchý je absolventem Pedagogické fakulty University Karlovy Praha, rigorózní řízení pedagogická psychologie. V průběhu svého života působil  ve vysokých řídících funkcích v učňovském školství. Později pracoval jako vedoucí manažerské přípravy ve Škodě Auto, a.s. Zde se angažoval zároveň jako kouč, lektor, moderátor. Od roku 1999 se věnuje samostatné podnikatelské činnosti v rámci své firmy SERVIS v oblasti přípravy manažerů a podnikatelů. Jako externí kouč poskytoval své služby například pro firmy Aero Vodochody, Preciosa Liberec, Grammer Dolní Kralovice, Nemocnice Jablonec n. Nisou,  Johnson Controls Strakonice, Treves Slovakia, Velká Lomnice a  Ammeraal Beltech Jihlava. Za 20 let práce jako kouč a moderátor workshopů věnoval této činnosti celkem 2 000 koučovacích dnů. Věnuje se i životnímu koučování, ale těžiště jeho práce je ve skupinovém a individuálním koučování ve výrobních firmách a dalších organizacích. Je členem redakční rady časopisu Úspěch a spoluautorem čtyř dosud vydaných knih v Gradě Publishing. Je certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých v ČR a SR.

Petr Papánek

Petr Papánek

Komunikace na pracovišti

LinkedIn Plant Manager
Johnson Controls

Od roku 1993 pracuje v mezinárodním prostředí automobilového průmyslu, od roku 1998 na vrcholových manažerských pozicích v nadnárodních společnostech se zkušeností zejména s německými, americkými, holandskými a španělskými společnostmi. 

V roce 2005 úspěšně dokončil magisterské studium na ekonomické fakultě České zemědělské univerzity se zaměřením na provozní ekonomii, management a marketing. Absolvoval také semestrální kurz Efektivní manažer programu MBA na Open University a pracovní stáže v Mexiku, Rusku, Německu a Španělsku. V oblasti automotiv je aktivně činný již 16 let, z toho 10 let ve vrcholových manažerských pozicích. Ve své činnosti se zaměřuje na projektový management, management změn, řízení v krizi, problematiku komunikace, systémy týmových organizací a týmové spolupráce a na programy celopodnikového zvyšování výkonnosti a efektivity podniku.

Jiří Linka

Jiří Linka

Panelová diskuse: Komplexnost a udržitelnost provozu v AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Ředitel montáží
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Jiří Linka nastoupil do AERO Vodochody AEROSPACE a.s. (AVA) v roce 2013 do oddělení Projektového řízení po téměř 25 leté praxi v letectví. Měl na starosti několik projektů realizace generálních oprav letounu L39 a L59 pro zahraniční zákazníky. Po dvou letech “přestoupil” na pozici ředitele výroby vojenských programů, kde řídil modernizační a údržbové práce na letounech pro armádu České republiky i mnoha dalších zákazníků. Od letošního roku působí na pozici ředitele montáží AVA a má na starost jak vojenské tak i civilní zakázky AVA.

Jiří Hubálek

Jiří Hubálek

Panelová diskuse: Komplexnost a udržitelnost provozu v AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Ředitel technologie
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

V Aeru pracuje od roku 1982, prošel praxí ve výrobě, pracoval jako technolog montáží a zkoušek letounů. Od roku 1997 pracoval ve vedení technického úseku při zavádění nových výrobních programů.

Od roku 2000 se podílel na získání a zavedení do výroby doposud největší kooperační program v Aeru, unikátní výrobu vrtulníků S-76 pro americkou společnost Sikorsky.

Na pozici ředitele technologie pracuje od roku 2009, se spolupracovníky postupně zavedl do výroby kokpity vrtulníků Blackhawk pro firmu Sikorsky.

Pavel Aplt

Pavel Aplt

Panelová diskuse: Komplexnost a udržitelnost provozu v AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Vedoucí výroby dílů
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

V AERO Vodochody AEROSPACE a.s. (AVA) pracuje 35 let. Ve firmě nastartoval svoji kariéru na pozici výrobního dělníka a dále pokračoval jako mistr na montážích civilního programu. Během let 2004 – 2007 působil jako vedoucí provozu na montážích civilního programu. Od roku 2007 působí jako vedoucí provozu obráběných dílů a je zodpovědný za výrobu dílů pro všechny projekty, které se v AVA vyrábí.

Registrovat